5 Najlepszych sklepów rowerowych w Kielcach

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Jak wybrać najlepszy sklep rowerowy w Kielcach?

 

Sklep rowerowy Kielce, ul. Paderewskiego, to miejsce, które każdy miłośnik jednośladów znał na mapie Kielc. Jednak po 24 latach działalności sklep Etob-Sport tam się mieszczący skończył swoją działalność. Jakie zatem pozostały możliwości i który z salonów spełni oczekiwania, gdy zastanawiasz się jaki rower elektryczny będzie najlepszy na Twoje potrzeby? Możesz skorzystać ze sklepu działającego w sieci, jak sklep rowerowy Bike Atelier Kielce Wapiennikowa, a może należy wybrać któregoś z lokalnych przedsiębiorców?

 

Ranking 5 sklepów rowerowych w 2024 roku

 

Sklep rowerowy Kielce Warszawska

Sklep rowerowy. Odzież, części i akcesoria rowerowe – SmartRowery.pl

(20+) Smartrowery.pl | Facebook

MOTO-PARK S.C. przy ulicy Warszawskiej w Kielcach istnieje od 25 lat i obecnie jest to jedyny w województwie dealer HAIBIKE, niemieckiej firmy, której lwia część oferty to rowery elektryczne. Nie mniej na Warszawskiej kupimy także rowery innych marek takich jak: Ghost, GT, Romet, Tabou, a nawet mniej znanego u nas, francuskiego producenta Lapierre. Moto-Park S.C. zdobyło certyfikaty do obsługi silników elektrycznych takich marek jak Bosch, Yamaha, Shimano, Faza oraz TQ. Serwis rowerowy obejmuje nie tylko utrzymanie w dobrej kondycji wymienione wcześniej marki, firma oferuje pełną obsługę dotycząca napraw wszelkich marek rowerów występujących na rynku. Dodatkowo sklep rowerowy specjalizuje się w sprzedaży rozmaitych akcesoriów i oryginalnych części do motocykli, skuterów i ATVów. Na Warszawskiej znajdziemy też specjalistyczną odzież przeznaczoną dla cyklistów poruszających się za pomocą siły własnych mięśni jak i tych wspomagających się silnikami, a także kosmetyki do pielęgnacji jednośladów. 

 

Sklep rowerowy Kielce 1 Maja

Margo Rowery • Sklep i serwis rowerowy 🚲 Kielce 1 Maja 70 (margo-rowery.pl)

(20+) MARGO Rowery | Facebook

Margo to firma, w której sprzedawane rowery są testowane przez pracowników, którzy w ten sposób zapoznają się z nowymi technologiami i mają praktyczną wiedzę na temat oferowanych przez sklep produktów. Zespół to prawdziwi pasjonaci jazdy rowerowej. Marki wiodące, które sklep rowerowy Kielce 1-go Maja oferuje to Kross i Merida. Rowery tych producentów są tu sprzedawane od początku działalności firmy, a ich jakość nigdy nie przyniosła rozczarowania. Margo rozwinął także dział sprzedaży części i akcesoriów rowerowych. Tu również naprawisz i udoskonalisz swój jednoślad, a także dokonasz przeglądu technicznego przed planowaną wyprawą. 20 lat praktyki w zawodzie sprawia, że najtrudniejsza usterka dla serwisu nie jest wyzwaniem. Bez problemu naprawisz w serwisie takie elementy jak zawieszenie, dokonasz regulacji czy regeneracji układów hamulcowego i napędowego, wszelkiej wymiany i montażu linek, centrowania kół i kasowania luzów. 

 

Sklep rowerowy Kielce Olszewskiego

PROROWERY.pl

(20+) PROROWERY.pl | Facebook

ProRowery to firma ogólnokrajowa, która może się pochwalić 38 placówkami rozmieszczonymi w różnych rejonach Polski. W Kielcach sklep mieści się przy ulicy Olszewskiego 9 i jest otwarty od poniedziałku do soboty, oraz w niedziele handlowe. Sklepy rowerowe w mieście Kielce jak i innych lokalizacjach mają sporą powierzchnię pozwalającą na wypróbowanie na miejscu roweru, który planujemy zakupić. Ponadto na Olszewskiego klient kupi też motocykle, sprzęt fitness oraz hulajnogi. Do każdego zakupionego sprzętu klienci będą w stanie wybrać na miejscu i dopasować do swoich potrzeb rozmaite akcesoria i odzież. Zatem bez problemu kupisz tu obuwie sportowe czy ciepłą kurtkę. Cały asortyment sklepu można nabyć on-line. Na stronie nie brakuje promocji i okazji zakupowych. Ważną dziedziną działalności jest prowadzenie serwisu rowerowego, a na stronie internetowej w zakładce „serwis” znajduje się cennik na najbardziej powszechne usługi wykonywane w serwisie. 

 

Sklep i serwis rowerowy Ckbikeshop Kielce

ckbikeshop.pl – Profesjonalny serwis rowerowy

(20+) CkBikeShop.pl | Facebook

Choć nazwa firmy w pełnym brzmieniu to „sklep i serwis rowerowy Ckbikeshop”, jest to jednak miejsce ukierunkowane głównie na serwis. Mówi o tym też strona internetowa, która na stronie głównej prezentuje przycisk „status naprawy”. Ale firma to też autoryzowany serwis obsługi marki Kross dokonująca zarówno napraw jak i przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Ckbikeshop to też od 2016 roku certyfikowany serwis Shimano, a przebyte szkolenia w zakresie serwisowania produktów tej marki gwarantują sukces w ich naprawie. Firma Ckbikeshop to również autoryzowany serwis FOX, zatem pracownicy doskonale radzą sobie z naprawą i regulacją sztyc i amortyzatorów tej firmy. Zdobycie również tytułu autoryzowanego serwisu marki Öhlins sprawiło, że i przy produktach tej firmy panowie serwisanci mają wiele wiedzy pozwalającej na szybkie i skuteczne naprawy sprzętu. Pracownicy też podkreślają, że wszelkie naprawy są wykonywane zgodnie z procedurami producentów i z wykorzystaniem oryginalnych narzędzi i części. 

 

Sklep rowerowy Kielce Sienkiewicza

(20+) Suport. Sklep rowerowy | Facebook

Suport to niewielki sklep z rowerami w mieście Kielce, mieszczący się przy ulicy Sienkiewicza 53 zajmujący się sprzedażą marek: CUBE, ARKUS & ROMET, GT, GIANT. Dużą częścią działalności firmy jest prowadzenie serwisu rowerowego, i co ma odzwierciedlenie w komentarzach klientów, wychodzi im to całkiem dobrze. Według użytkowników nawet starych jednośladów, pracownicy potrafią przywrócić do stanu świetności nawet bardzo sfatygowany pojazd. Suport zaprasza swoich klientów w dni powszednie od 11 do 18, a w soboty do 14. Stali klienci firmy przywiązują dużą wagę nie tylko do profesjonalizmu dokonywanych w serwisie napraw, ale także chwalą przystępne ceny.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ